حوزه طراحی و مهندسی

شرکت اکسون آب پارس با تشکیل واحدهای مختلف مهندسی متشکل از: مهندسین با تجربه و نیروهای جوان، مجرب و خلاق توانایی فعالیت در هر پروژه ای از حوزه های یاد شده را دارد و با بهره بردن از نرم افزارهای روز جهان توانایی تولید کلیه مدارک و نقشه های مهندسی اعم از طرح توجیهی، طرح اولیه، نقشه های اجرایی و غیره را دارا می باشد.

گروه مهندسی از واحدهای ذیل تشکیل شده است:

مهندسین واحد پروسس با بهره گیری از نرم افزارهای بروز نظیر  pipent،Epanet ، Rosa،CADIX،PSFF و استفاده از استانداردها و مراجع مهندسی بین المللی مانند AWWA، ATV، LPS توانایی طراحی پلنت ‌های بزرگ، تصفیه خانه های آب و فاضلاب را دارا می باشد.

مهندسین و متخصصین این واحد با پیروی از واحد پروسس و مدارک بیسیک تولید شده، دیتا شیتها و کلیه نقشه های اجرایی، ایزومتریک و همچنین لیست اقلام و متریال مورد نیاز و کلیه مدارک مربوط به آنرا با استفاده از نرم افزارهایی از قبیل  PDMS، REVIT، AUTO PLANT طراحی و ارائه می نمایند.

این واحد با بهره گیری از مشاورین برون مرزی و متخصصین داخلی توانایی ارائه کلیه مدارک مهندسی، طراحی و اجرایی در خصوص پروژه های ذیربط را دارد.

تیم الکتریکال و ابزار دقیق با استفاده از نرم افزارهایی مانند: DIALux ، ETAP و بهره وری از مرجع های مهندسی NFPA، IEC  توانایی ارائه بهترین مدارک مهندسی این زمینه را دارند.

بازگشت به بالا