درباره اکسون آب پارس

اکسون آب پارس

شرکت اکسون آب پارس یکی از زیر مجموعه‌های گروه بین‌المللی اکسون است که در سال 1383 به منظور طراحی، تأمین و اجرای ابنیه، تاسیسات برقی و مکانیک در نفت و گاز، صنعت و ساختمان تأسیس شده است.

موسسین سازمان با انگیزه مشارکت در آبادانی و ارتقاء کیفیت زندگی، بر فعالیت‌های عمرانی، صنعتی و زیربنایی قدم گذاشته و معتقدند تنها راه دستیابی به توسعه ، تعهد در انجام کارها ، بهره جویی از نیروی انسانی متخصص، تجهیزات و امکانات مناسب  می باشد .

اکسون آب پارس مفتخر است به عنوان عضو اصلی گروه بین المللی اکسون با بهره گیری از توان فنی و مهندسی پرسنل و با عنایت به سوابق و تجربیات مدیران خود در زمینه طراحی و اجرای پروژه های مختلف و نیز با داشتن امکانات اجرایی اعم از ماشین آلات و تجهیزات، توان فعالیت در حوزه‌های آب ، تأسیسات مکانیکی، الکتریکی و البته در بخش صنعت و ساختمان های مسکونی و تجاری و اداری بصورت خدمات مهندسی، تهیه و تأمین، ساخت، اجرا و راه اندازی در قالب پروژه های GC ، EPC، EPCF را دارد.

این شرکت علاوه بر طراحی، مهندسی و اجرا با مجموعه متنوع و کاملی از سازندگان و تأمین کنندگان داخلی و خارجی تجهیزات مورد نیاز طرح های آب و فاضلاب ارتباط موثر کاری برقرار نموده و قادر به تامین کالاهای مورد نیاز با قیمت مناسب می باشد.

بازگشت به بالا